http://mersindekioteller.com Güvenlik Sistemleri - Güvenlik Kamerası Kurulum Montajı ve Satışı istanbul escort
×

PERPA LAPTOP TAMİRİ VE DATA KURTARMA SERVİSİ

PERPA LAPTOP SERVİSİ

1Servisimize getirdiğiniz cihaz ilk olarak sisteme kayıt edilir.
2 Kayıt işlemi yapılan cihazın ücretsiz arıza tespit yapılarak. Fiyat onay’ı alınır.
3 Onayı alınan cihazın onarımı yapıldıktan sonra teslim edilir.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 11 – Şişli / İstanbul
Telefon: +90 (546) 739 06 70 E-posta: destek@appleperpaservis.com

Perpa Laptop Tamiri

Mesai Saatlerimiz:
Pazartesi – Cuma: 09:00 - 20:00
Cumartesi - Pazar: 11:00 - 16:00
Haftanın 7 günü açığız! (Pazar günleri de dahil)

SİTE HARİTASI

Güvenlik Sistemleri - Güvenlik Kamerası Kurulum Montajı ve Satışı

 

 

   Güvenlik Kamera Sistemi Nedir?
Açıkçası insan bir anda her yerde olamaz. Bütün korumak istediğin bölgeleri, bir güvenlik görevlisi tek başına izleyemez. Ancak güvenlik sistemleri, tek bir güvenlik görevlisi ile tüm bölgelerini izlemeneolanak sağlar. En basit tanımıyla, kamera güvenlik sistemi bir kamera, bir monitör, bir kayıt cihazı ve onları bağlayan bir kablodan oluşur. Bu tarz sistemlere kapalı devre televizyon sistemleri(CCTV) denir. Bu tarz sistemler, orada olmadan izlemek istediğiniz bölgeyi izlemenize yardımcı olurlar.

Kapalı devre televizyon sistemi anlamına gelen, izlenmesini istediğiniz bölgenin farklı yerlerine yerleştirilen kameralar ile ortamı kontrol altına alan, kötü niyetli kişilerin tespitini sağlayan, çok yüksek caydırıcı özelliği olan, karanlıkta insan gözünün görmediği yerlerde infrared aydınlatma sayesinde görüntüleme sağlayan sistemlerdir. Yaygın olarak analog ve IP kamera teknolojileri tercih edilmektedir.Perpa Güvenlik Kamerası

CCTV kamera sistemleri görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme ve kayıtları oynatma ihtiyacı duyulan her yerde kullanılabilir.

Basit bir CCTV Sistemi Kurulması İçin Gerekli Kompanentler;

 • Güvenlik Kamerası
 • Güvenlik Kamerası Lensi
 • Güvenlik Kamerası Adaptörü
 • Kamera BNC jack'ı
 • Kamera Power Jak'ı
 • Görüntü Kayıt Kartı veya Dijital Kayıt Cihazı(DVR,DMR)
 • İç Ortam veya Dış ortam Muhafazası
 • İç Ortam veya Dış ortam Muhafaza Ayağı
 • Alınan Ölçüler doğrultusunda Kablo

Kamera Seçimi Yapmadan Önce Bilinmesi Gereken Husular:

Perpa Güvenlik Sistemleri, Perpa Kamera montajı, Perpa Kamera Sistemleri

  • Görüntüsü aktarılacak olan alanın İç ortam veya dış ortam olduğuna dikkat edilmeli ve hangi ortamda kullanılacak ise o ortam şartlarına uygun yapıda ki kameradan satın alınmalıdır.
  • Görüntüsü aktarılacak olan alanda gece(Işıksız Ortam) görüntü kayıdı veya izleme yapılıp yapılmadığına dikkat edilmeli görüntüsü aktarılacak olan alanda sadece gece görüntü kaydı yapılıp izleme yapılacak ise "GECE GÖRÜŞLÜ" kamera alınmalıdır.Gece Görüşlü kameralarda IR(IRILLUMINATOR) ledleri mevcuttur IR sayısı fazla olan kamerada daha kesin çözüm elde edilmektedir.
  • Görüntüsü aktarılacak olan alanda Gündüz (ışıklı Ortam)görüntü kaydı veya izleme yapılıp yapılmadığına dikkat edilmeli ve bu alanın görüntüsü gerçek renklerde kayıt edilip izleme yapılacak  ise "RENKLİ KAMERA"alınması gerekmektedir.Diğer bir olasılık olan Siyah  Beyaz Kayıt edilip izleme yapılacak ise "S/B" (SİYAH/BEYAZ) Kamera satın alınmalıdır.Görüntüsü aktarılacak olan alanda üst düzey görüntü kalitesi ve alanın net görüntülenmesi isteniyor ise kameranın özelliği olan sensör değerinin küçük olmasına dikkat edilmelidir.(1/3")
   • İhtiyaç duyulan lensin Autoiris veya Standart özellikte olmasına dikkat edilmelidir.
   • Görüntü Kayıt Kartı veya Dijital Kayıt Cihazı(DVR,DMR,NVR) Seçimi Yapmadan Önce Bilinmesi Gereken Husular:
   • Görüntü kaydının ve görüntü aktarımının greçek zamanlı olması talep ediliyor ise seçim yapılması gereken ürünün FRM değerinin yüksek olmalıdır.FRM değeri/Kamera adeti Yaptığınızda kamera başına 25FRM düştüğü taktirde alacağınız kart veya cihaz gerçek zamanlıdır.
   • Kayıt edilen görüntüyü veya monitöre aktarılan görüntünün uzaktan erişim ile izlenilmesi talep ediliyor ise uzaktan erişim özelliğine sahip olan Kart vey Dijital kayıt cihazı alınmalıdır.
   • Dijital kayıt cihazlarında HDD dahil değildir.
   • PCI kartların yazılım desteği mevcuttur ve uzaktan erişim için kutu içerisinde ki yazılım veya internet explorer kullanılabilir.
   • 4 (dört)kanal PCI kartlarda üzerine dahil 4 adet BNC girişi mevcuttur.4 kanal üzerindeki kartlarda Kutu içinden 8'li,16'lı ve 32'li gibi çoklayıcılar çıkmaktadır.
   • İç Ortam veya Dış ortam Muhafazası Seçimi Yapmadan Önce Bilinmesi Gereken Husular:
   • Kullanılan Kameranın bulunduğu ortam gereğince muhafaza alınmalıdır.Soğuk hava şartlarında görüntü aktarımı yapan kameralar için Rezistanslı muhafaza tavsiye edilir.Görüntüsü aktarılacak olan alanda hangi yapıda kamera kullanılması gerektiğine dikkat edilmeli ve uygun olan Dome, Speed dome, İp veya CCD kamera satın alınmalıdır.
    Güvenlik kamerası bölgesi olan perpa ticaret merkezi bölgesinde güvenlik kamera sistemlerinde tüm ürün gamının temini ve finansman çözümlerimiz ile tüm bayilerimizeperpa Güvenlik Sistemleri olarak destek vermekteyiz. Kredi kartı vade farksız taksit seçenekleri ile tahsilat ve satış gücünüze destek vermekte olup , özel ödeme sistemi yöntemleri ve web sitesi üzerinden ürün ve fiyat görmeden müşterinizin dahi yanından çekim yapabilme imkanlarını sunmaktayız.

Perpa bölgesinde alarm kamera satışı ve alarm kamera montajı yapan servisimiz , alarm kamera sistemleri sektöründe lider alarm markasıdır. Perpa Alarm Kamera Sistemleri kuran personelin profesyonel olması ve dekorasyonu bozmaması çok önemlidir. Hem montaj yaptığı yerde estetiği bozmamalı hem de hırsızların muhtemel tehdit oluşturduğu yerlere en iyi çözümü sunmalıdır. perpa Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri
TOP